LNK Group holdinga struktūra

LNK Aerospace

LNK Aerospace ir četru uzņēmumu apvienība, kas nodrošina dažādus aviācijas nozares pakalpojumus.

Holdinga LNK Group dibinātājs Aleksandrs Milovs 60. gados uzsāka darbību aviācijas nozarē. 1972. gadā viņā vadībā Rīgā tika dibināta laboratorija, kas specializējas aviācijas tehnikas (lidmašīnu planieriem, helikopteriem un to agregātiem) izturības un to resursu izmēģinājumus stendos. Šī laboratorija laika gaitā kļuva par pamatu aviācijas nozares pakalpojumu virzienam LNK Aerospace holdingā LNK Group.

Centre Composite

Centre Composite specializējās aviācijas tehnikas atbildīgāko mezglu, kas izgatavoti no kompozītmateriāliem, stiprības aprēķinu veikšanā. Uzņēmums sekmīgi sadarbojas ar tādiem uzņēmumiem kā Sukhoi, Agusta Westland, Airbus Helicopters, Kamov, Russian Helicopters, FACC, Aerocomposit.

Aviatest

Aviatest specializējas  aviācijas tehnikas izmēģinājumu veikšanā. Uzņēmums ir sertificēts īstenot gan Eiropas Savienībā, gan Krievijas Federācijā izgatavotas aviotehnikas izmēģinājumus.

Pašlaik Aviatest piedalās starptautiskā programmā Nice Trip, kas attīsta jaunās paaudzes helikopteru – konvertoplānu. Laboratorijā tiek izmēģināti arī dažādi Krievijas Federācijā ražoti aviācijas tehnikas paraugi: lidmašīnas Sukhoi SuperJet 100 planieris, planiera МС-21 fragments, helikopteru MI-24, Ka-62 un MI-32 planieri.

AviaTechService

AviaTech Service ir MRO (Maintenance and Repair Organisation) tipa uzņēmums un funkcionē saskaņā ar Part 145 un FAP145 standartiem. Uzņēmums veic gaisa kuģu tehnisko uzlabošanu saskaņā ar servisa biļeteniem, kā arī tehnisko apkalpošanu. AviaTech Service ir dibināts 2013. gadā un atrodas starptautiskajā lidostā „Rīga”.

AviaTech Bureau

AviaTech Bureau ir inženierjuridiskais birojs, kas specializējas nepieciešamo procedūru, lai Krievijas Federācijā ražoti helikopteri iegūtu EASA lidošanas derīguma sertifikātu helikopteru  ekspluatācijai ES teritorijā, organizēšanā. AviaTech Bureau arī organizē nepieciešamās procedūras, lai Krievijas un Eiropas kopražotajiem helikopteriem tiktu piešķirts ARMAK sertifikāts ekspluatācijai Krievijas Federācijas teritorijā.