Jaunumi

Atpakaļ pie ziņu saraksta

Centre Composite saņem atzinību konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2015"

Centre Composite, kas ir Latvijas holdingā LNK Group ietilpstošais uzņēmums,  konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2015" saņem atzinību kategorijā “Importa aizstājējprodukts”.

Konkursu “Eksporta un inovācijas balva” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko jau vienpadsmito gadu pēc kārtas. Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā.

Uzņēmums Centre Composite, kas Konkursā atzinīgi novērtēts kategorijā “Importa aizstājējprodukts” ir viens no tiem Latvijas uzņēmumiem, kas nodrošina vietējo tirgu ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem un ievieš inovācijas. Galvenais uzņēmuma darbības virziens ir aviācijas tehnikas, atomu mašīnbūves un citu rūpniecības nozaru svarīgāko konstrukciju matemātisku modeļu izstrāde, lai, izmantojot aprēķina metodes, noteiktu to izturības raksturojumus.

Šogad konkursa "Eksporta un inovācijas balva" tika iesniegti 105 pieteikumi no kuriem finālam tika izvirzīti 32 uzņēmumi.